تاریخچه شرکت

استیل غرب آسیا با سابقه درخشان در صنعت ماشین آلات بسته بندی، حدود ۲۲ سال است که فعالیت خود را شروع و ۱۰ سال است که به صورت تخصصی در رابطه با طراحی و ساخت انواع ماشین آلات بسته بندی تری سیلر (سیل وکیوم) فعال می باشد.

مشتری مداری

در علم تجارت از طریق شیوه های اخلاقی و جوابگو بودن به نیازهای مشتریان، می توان ارتباط بهتری با آنها برقرار نمود. صحبت مستمر با مشتریان و شنیدن دغدغه های آنها باعث می گردد تا نقاط ضعف خود را شناسایی و به موفقیت بیشتر خود دست یابیم.

هدف و چشم انداز

بسته بندی محصولات غذایی به شکلی زیبا، سازگار با محیط زیست و استفاده آسان باعث اعتمادپذیری و بهره وری بیشتر می گردد افزایش کیفیت بسته بندی و حفظ محصول باعث سود بیشتر مشتریان می گردد. یک راه حل نوآورانه و تفکر جدید باعث می گردد تا مزیت های رقابتی شما افزایش پیدا نماید.

مسئولیت پذیری

ما در رابطه با آشنایی مشتریان در جهت استفاده درست از این تکنولوژی خود را مسئول می دانیم. یک خرید خوب زمانی شکل می گیرد که با آگاهی کامل همراه باشد. همچنین یک کار و کسب موفق پس از سرمایه گذاری زمانی بوجود می آید که با راهنمایی های دقیق همراه باشد.

دلیل انتخاب این شرکت

ساختار واحد طراحی و ساخت ماشین آلات و در کنار آن کارشناسانی که به دنبال راهنمایی درست مشتریان هستند از جمله دلایل مهم در انتخاب این شرکت می باشد. پیشتازی در زمینه ارائه تکنولوژی های موردنیاز در زمینه دستگاههای بسته بندی تری سیلر (سیل وکیوم) و تجربیات ارزشمند ما در این صنعت، این شرکت را به عنوان طراح و سازنده برتر این تیپ از دستگاهها در کشور و یکی از مدعیان در بازارهای بین المللی، تبدیل کرده است. این مجموعه می تواند به درستی به نیازهای مشتریان در زمینه تکنولوژی های مربوط به این دستگاه ها پاسخ دهد.

کیفیت

رعایت استفاده از متریال های مناسب همراه با کیفیت بالا، از اصول کار ماست. دیدگاه این شرکت ساخت ماشین آلات بی کیفیت نمی باشد، استفاده از استانداردهای مربوطه همراه با جنس و قطعات با کیفیت باعث کارکرد طولانی مدت و جلوگیری از خرابی های زودرس دستگاه ها می گردد و باعث می شود تا هزینه پرداختی از طرف مشتری در مسیر درستی به آنها یاری رساند.

زیبایی های بسته بندی

بسته بندی شما، عنصر مهمی در استراتژی بازاریابی شما می باشد. در کنار اینکه بسته بندی می تواند محصول شما را از تاثیرات محیطی در امان نگه دارد، همچنین می تواند در جهت فروش بهتر محصول و برندسازی شما کمک بسزایی نماید.

تکنولوژی و نوآوری ها

با استفاده از خواسته های مشتریان و نظریات ارزشمند آنها در زمینه چگونگی بسته بندی محصولات، این شرکت توانسته با پاسخ به این نیازها، محصولاتی مطابق با تکنولوژی روز طراحی و پس از ساخت باعث رفع نیازهای آنها گردد.

مشتریان ما

مشتریان این شرکت طیف وسیعی از تولیدکنندگان و تامین کنندگان، از قرار زیر می باشد: شرکت های تولید محصولات صنعتی و مصرفی, تولیدکنندگان محصولات غذایی, شرکت های تولید محصولات پزشکی و داروخانه ای

بازارها

مشتریان ما می توانند از تجربیات ارزشمند و چندین ساله کارشناسان واحد فنی این مجموعه در جهت انتخاب درست دستگاه و تجهیزات مورد نیاز، بهره مند شوند.