مشتریان ما

استیل غرب آسیا با سابقه درخشان در صنعت ماشین آلات بسته بندی، حدود ۲۲ سال است که فعالیت خود را شروع و ۱۰ سال است که به صورت تخصصی در رابطه با طراحی و ساخت انواع ماشین آلات بسته بندی تری سیلر (سیل وکیوم) فعال می باشد.

مشاوره های صنایع غذایی

خرید یک دستگاه بسته بندی به تنهایی نمی تواند نیاز کامل مشتری را در جهت بسته بندی محصول خود رفع نماید، زیرا روش و شرایط تولید و نگهداری محصول و همچنین طریقه درست انجام کار جهت آماده سازی و بسته بندی محصول، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

بسته بندی محصول قبل از خرید دستگاه

شما می توانید قبل از خرید دستگاه، مقداری از محصول خود را در کارخانه این شرکت توسط دستگاه های ما بسته بندی نمایید. این کار مزایایی جهت آشنایی بیشتر شما در رابطه با چگونگی انجام کار و نحوه سفارش دستگاه و تجهیزات مورد نیازتان، خواهد داشت.

روش صحیح بسته بندی و توسعه کار

شکل بسته بندی، کنترل آلودگی و بالا بردن ماندگاری محصول از موارد بسیار مهمی می باشند که در صورت انتخاب درست، می توانند به موفقیت مشتری در گسترش بازار محصول، کمک نمایند.

خدمات دوره ای

از طریق حفظ ارتباط با مشتریان و بازدید دوره ای از ماشین آلات بسته بندی ساخت این شرکت، می توان از خرابی های احتمالی و توقف کار، تا حد زیادی جلوگیری نمود.

خدمات پس از فروش

ماشین آلات پس از ارائه به مشتری، نیاز به پشتیبانی و مراقبت خواهند داشت. واحد خدمات پس از فروش استیل غرب آسیا در هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته آماده جوابگویی به مشتریان و رفع مشکل آنها می باشد.

قطعات یدکی

در صورتی که شما از لحاظ قطعات یدکی تامین گردید، سرمایه گذاری جهت خرید دستگاه ارزش بیشتری پیدا خواهد کرد. در زمانی که قطعات ماشین آلات دچار خرابی شوند، این شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن برای ارسال قطعه یدکی، اقدام می نماید.

تعمیرات اساسی

در طی چندین سال استفاده از ماشین آلات، آنها در معرض فرسودگی و خرابی های قرار خواهند گرفت که نیاز است تعمییرات اساسی (اورحال) بر روی آنها صورت گرفته شود.

تجهیز خط بسته بندی

مشتریان ما می توانند از تجربیات ارزشمند و چندین ساله کارشناسان واحد فنی این مجموعه در جهت انتخاب درست دستگاه و تجهیزات مورد نیاز، بهره مند شوند.