دستگاه بسته بندی سیل وکیوم اتوماتیک – تری سیلر اتوماتیک

دستگاه تری سیلر اتوماتیک مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا

دارای سرعت بالا – دقیق – باهوش

بالا بردن زیبایی و بهبود بسته بندی، توسط دستگاههای بسته بندی تری سیلر ماشین سازی استیل غرب آسیا

دستگاه بسته بندی تری سیلر High Speed با سرعت بسیار بیشتر و کارایی منحصر بفرد نسبت به دستگاههای اتوماتیک تیپ جنرال می تواند محصولات را بسته بندی نماید.

تری سیلر نیمه اتوماتیک میز روتاری

دستگاه تری سیلر نیمه اتوماتیک جهت بسته بندی روزانه در مقیاس کوچک و متوسط مورد استفاده قرار گرفته می شود. همچنین از این دستگاه در فروشگاهها، رستورانها (جهت غذای بیرون بر) و آزمایشگاهها استفاده می گردد.

فضای مورد نیاز کم و قیمت مناسب آن جهت ظرفیت های بسته بندی پایین و متوسط از مشخصه های این دستگاه می باشد.

تجهیزات جانبی دستگاههای بسته بندی تری سیلر

شرکت استیل غرب آسیا به طور کامل ، می تواند مسئولیت تجهیز خط بسته بندی شما را جهت بسته بندی محصولاتتان در ظروف پلاستیکی، بعهده گیرد. اتوماسیون ارائه شده از این شرکت می تواند راه حل یک روش کار اتوماتیک، به دور از آلودگی های احتمالی باشد.

استانداردهای فنی استفاده شده در این دستگاه باعث می گردد که در زمان استفاده از آن (بسته بندی محصول)، مزایای زیر را جهت تولیدکننده داشته باشد.

دستگاههای بسته بندی تری سیلر خاص

بعضی اوقات می بایست تغییراتی اساسی در دستگاه توسط استیل غرب آسیا، ایجاد گردد و یا اینکه تیپ جدیدی از دستگاه بسته بندی تری سیلر به شما ارائه گردد تا بتوانید از آن بخوبی بهره برداری کنید. بر اساس نوع محصول و طریقه انجام کار می توانید دستگاه بسته بندی تری سیلر مطابق با خواسته خود را از این شرکت درخواست نمایید.

دستگاه بسته بندی سیل وکیوم سرعت بالا – تری سیلر High Speed

دستگاه بسته بندی تری سیلر High Speed با سرعت بسیار بیشتر و کارایی منحصر بفرد نسبت به دستگاههای اتوماتیک تیپ جنرال می تواند محصولات را بسته بندی نماید.

مناسب براى کارخانجات با ظرفیت تولید بالا

دستگاه بسته بندی ترموفرمینگ

دستگاه بسته بندی ترموفرمینگ جهت بسته بندی محصولات غذایی و پزشکی قابل استفاده می باشد.

روش MAP در بسته بندی توسط این دستگاه می تواند مورد استفاده قرار گرفته شود.

بدنه استیل و مقاوم در برابر خوردگی، می تواند قابلیت شستشوی آسان و مقاومت بالای آن در برابر اکسیده شدن را افزایش دهد. تمامی قسمت های دستگاه به گونه ای طراحی شده است تا بتوانند ضمن برخوردار بودن از تعمییرات و نگهداری آسان، امکان استفاده آسان و سازگاری با ظروف و محصولات مختلف را داشته باشند.

دستگاه ظرف گذار اتوماتیک

راه حل گذاشتن ظروف بر روی دستگاه بصورت اتوماتیک و کاملا بهداشتی:

در این دستگاه، دخالت دست انسانی حذف می شود و خارج شدن ظروف از داخل یکدیگر و بارگذاری آنها بر روی دستگاه، بصورت اتوماتیک و پیوسته انجام می گردد.

مزیت بزرگ این دستگاه در تعویض سریع قالب آن جهت ظروف با سایزهای مختلف می باشد. همچنین دقت آن در نحوه جداسازی ظرفها از یکدیگر، از برتری های آن به شمار می رود.

دستگاه بسته بندى وکیوم چمبر (وکیوم کابینى)

دستگاه بسته بندى وکیوم چمبر (وکیوم کابینى)، جهت بسته بندى انواع محصولات غذایى در کیسه هاى پلاستیکى مورد استفاده قرار گرفته مى شود.

بسته بندى محصولات با وکیوم کامل و یا روش مپ، توسط این دستگاه انجام مى شود