سبک طراحی

طراحی استاندارد، سطح تکنولوژی بالا و کاربرپسند بودن دستگاه

رعایت اصول استانداردهای بین المللی، توجه به خواسته های مشتریان و پیشنهادات آنها، ماشین آلات ما را با تغییراتی ارزشمند مواجه می کند که نهایتا باعث بالا رفتن سطح کیفیت و تکنولوژی ماشین آلات این شرکت در مقایسه با شرکت های موجود در بازار می گردد.
fast-time

دارای سرعت بالا

استیل غرب آسیا ارائه دهنده انواع دستگاههای بسته بندی تری سیلر با سرعت های مختلف می باشد. طراحی و ساخت این دستگاه ها توسط مجموعه دانش بنیان استیل غرب آسیا، به دست مهندسین جوان و با تجربه ایرانی انجام می شود.

aim

بسیار دقیق

طراحی اصولی دستگاه مطابق با استانداردهای بین المللی به بالا بردن دقت عملکرد دستگاه کمک بسزایی می کند. استفاده از متریال های با کیفیت و مرغوب در کنار طراحی استاندارد، باعث بالا رفتن دقت دستگاه می گردد.

master

باهوش

استفاده از سیستم اتوماسیون دقیق توسط مهندسین باتجربه ما باعث بالا رفتن هوشمندی دستگاه، جلوگیری از خطاهای احتمالی و شناسایی آن ها می گردد. قطعات برقی با کیفیت به این موضوع کمک بسزایی می نماید.

هدف ما بلند مدت بوده و مهم ترین آن حضور قدرتمند در عرصه های بین المللی می باشد.

طراحی تماما ایرانی

شرکت ماشین سازی استیل غرب آسیا به همراه تیم بسیار قدرتمند خود، متشکل از مهندسان با سابقه و متخصص، همواره به دنبال بوجود آوردن نوآوری های جدید در طراحی و ساخت ماشین آلات بسته بندی می باشد.
این مجموعه توسط مهندس سعید فاتحی، بنیان گذاری شده و تیم فنی و مهندسی این شرکت توسط ایشان رهبری و مدیریت می گردد.

دستگاه بسته بندی تری سیلر سرعت بالا

دستگاه تری سیلر اتوماتیک مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا دارای سرعت بالا – دقیق – باهوش بالا بردن زیبایی و بهبود بسته بندی، توسط دستگاههای بسته بندی تری سیلر ماشین سازی استیل غرب آسیا

 • دارای سیستم های حرکتی دقیق بهمراه سروو موتور جهت هدایت ظروف به داخل قالب و خروج آنها از دستگاه
 • دارای سیستم سروو موتور بهمراه گیربکس دقیق و پرقدرت جهت حرکت قالب دستگاه
 • دارای سروو موتور در قسمت فیلم جمع کن جهت حرکت دقیق و جلوگیری از پارگی و انحراف فیلم
 • دارای بدنه استیل 304 مقاوم در برابر خوردگی و اکسید شدن
 •  تعمیرات و نگهداری آسان، قابل شستشو بودن
 • راندمان بالا – عمر طولانی – بهره وری انرژی
 • طراحی اکونومیک و کاربرپسند

روش بسته بندی با استفاده از سیستم Inside cut

اگر به دنبال افزایش فروش محصول خود هستید و یا به یک بسته بندی زیبا ، جذاب و منحصر به فرد فکر می کنید پیشنهاد مجموعه ما به شما استفاده از سیستم برش Inside cut می باشد.

هرچه میزان زیبایی و جذابیت بسته بندی محصولات شما بیشتر باشد طبیعتا در افزایش میزان فروش مجموعه شما تاثیرگذار خواهد بود و شما به راحتی می توانید با استفاده از این سیستم برش منحصر به فرد، محصول خود را با عنوان بهتری تجاری سازی کرده و با تصویر بهتری در بازار در مقایسه با رقبای خود ظاهر شوید و  تبلیغات موثری نیز در همین راستا داشته باشید.

استیل غرب آسیا تنها مجموعه ماشین سازی در ایران می باشد که تکنولوژی ساخت سیستم برش Inside cut  را به صورت انحصاری در اختیار دارد و می تواند به مشتریان خود ارائه دهد.

در زمان بسته بندی با دستگاه تری سیلر برش فیلم معمولا از لبه ظرف انجام شده و مقداری فیلم نیز از لبه خارجی ظرف بیرون زده خواهد شد .

به این سیستم برش Outside cut   گفته می شود . البته درماشین آلات شرکت استیل غرب آسیا این برش نیز به زیبایی انجام گرفته اما با استفاده از این سیستم برش، مقداری فیلم از لبه ظرف خارج می شود.

در  سیستم برش Inside cut  با توجه به تغییراتی که در سیستم برقی و مکانیکی دستگاه های تری سیلر توسط تیم فنی مهندسی با تجربه  این مجموعه  انجام شده است، برش فیلم ها با دقت بسیار بالاتری کاملا از داخل ظروف انجام شده و به هیچ عنوان بیرون زدگی فیلم از داخل ظرف اتفاق نخواهد افتاد  از طرفی شما  با  استفاده از این سیستم  هیچ محدودیتی در انتخاب ظرف و فیلمی که روی ظرف شما سیل می شود ندارید،  به علاوه  می توانید یک بسته بندی زیبا و منحصر به فرد با کیفیت بالا را در اختیار داشته باشید که به تنهایی می تواند افزایش فروش شما را در بازار هدفتان تضمین نماید.

در این روش میزان ضایعات فیلم به حداقل ممکن رسیده و خود باعث کاهش هزینه های بسته بندی نیز می گردد.

از دیگر مزایای استفاده از این سیستم برش ، امکان ورود شما به بازار صادرات می باشد، زیرا هرچقدر بسته بندی شما شکیل تر و زیباتر باشد و با کیفیت بالاتری صورت گیرد شما با اطمینان خاطر بالاتری می توانید وارد این بازارهای خارجی شوید و علاوه بر این شما می توانید محصول خود را در رده بسته بندی ها واستاندارهای اروپایی نیز قرار دهید .

5-(2)
16-(1)
17-(1)

طراحی و ساخت خطوط کامل بسته بندی محصولات غذایی توسط دستگاه تری سیلر

 • دستگاه ظرف گذار اتوماتیک / قابل تنظیم جهت ظروف با ابعاد مختلف
 • دستگاه درب گذار اتوماتیک / قابل تنظیم جهت ظروف با درب های مختلف
 • دستگاه تونل UV جهت استریل نمودن ظروف
 • دستگاه فیلر ثقلی / دستگاه فیلر سیلندر پیستونی / دستگاه پرکن مولتی هد جهت مواد گرانولی
 • دستگاه لیبل زن / رباط بارگذاری محصول / دستگاه جت پرینتر
 • دستگاه چک ویر (کنترل وزن) به همراه سیستم چک مواد داخل محصول

پژوهش بر روی بسته بندی انواع محصولات غذایی با روش MAP - جهت بالا بردن ماندگاری آنها

هدف ما بالا بردن عمر و تازگی محصولات، و حذف افزودنی و نگهدارنده های غیر مجاز توسط روش MAP می باشد.

دستگاههای بسته بندی تری سیلر می توانند محصولات زیر را بسته بندی نمایند:

 • بسته بندی انواع غذاهای آماده و نیمه آماده
 • بسته بندی انواع محصولات گوشتی و پروتئینی
 • بسته بندی انواع صیفیجات و سبزیجات
 • بسته بندی انواع میوه
 • بسته بندی انواع خشکبار

شرکت دانش بنیان استیل غرب آسیا، حامی مراکز علمی و دانشگاهی می باشد.

در حال حاضر چند مرکز دانشگاهی دولتی معتبر تحت حمایت استیل غرب آسیا از ماشین آلات این شرکت در محیط آزمایشگاهی خود بصورت رایگان استفاده و مشغول تحقیق و پژوهش می باشند. هدف ما بدست آوردن اطلاعات ارزشمند از انجام آزمایشات ذکر شده و در اختیار گذاشتن این اطلاعات بصورت رایگان در اختیار تولیدکنندگان می باشد.

طراحی و ساخت انواع دستگاههای بسته بندی تری سیلر، وکیوم چمبر و ترموفرمینگ با ظرفیت های بسته بندی مختلف

شرکت ماشین سازی استیل غرب آسیا، طراح و سازنده انواع دستگاههای بسته بندی تری سیلر، وکیوم چمبر و ترموفرمینگ می باشد که این دستگاهها می توانند انواع محصولات غذایی را در ظروف و پوشش های پلاستیکی بسته بندی نمایند.

اعتبار این شرکت به عنوان یک شرکت دانش بنیان ایرانی، در ارائه دستگاههای بسته بندی ذکر شده مطابق با تکنولوژی روز می باشد.