دستگاه های ما با توجه به استانداردهای اصولی، استفاده از تکنولوژی های به روز و دقت بالایی که در زمان ساخت آنها به کار گرفته شده است قادر هستند تا محصولات شما را با دقت بالا و بدون خطا بسته بندی کنند.

ما اطمینان داریم که کیفیتی که به مشتریان خود ارائه می دهیم، بالاترین درجه از کیفیت می باشد.

در همین راستا، ما همیشه تست کیفیت سیل محصول را جلوی دید مشتریان خود انجام داده و از آنها میخواهیم با وزنی معادل 80 کیلوگرم و وارد نمودن فشاری معادل     پاسکال را به ظرف محصول وارد نمایند.       در این آزمایش به دلیل کیفیت بالا و دقیق بودن دستگاه های ما در انجام دوخت بدون خطا، پوشش روی ظرف از محصول جدا نمی شود حتی اگر ظرف محصول در اثر فشار زیاد بشکند، پوشش روی ظرف از روی دهانه ظرف جدا نمی شود.

طراحی استاندارد و دقیق سیستم برش و سیل دستگاه ها و کارت های دمایی دقیقی که روی دستگاه قرار دارد این امکان را به شما می دهد تا دوختی محکم و با کیفیت بالا را روی ظرف محصول خود داشته باشید.

علاوه بر این شما می توانید در کنار  سیستم برش  outside cut ،  از سیستم  برش Inside cut  نیز که امکان دوختی زیبا و بدون حاشیه را در اختیار شما قرار می دهد، از ما بخواهید.

طبیعتا این دقت و هوشمندی بالا در بسته بندی،  به راندمان بالا ، صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها به شما کمک شایانی خواهد کرد.